במקצועי אני קולנוען. במשך שנים צילמתי ביימתי וערכתי סרטים שכללו תחקיר על האדם שבמרכז הסרט, גיבוש רעיון להובלת הסרט, תסריט, צילום ועריכה ועד ההקרנה של הסרט המוגמר.

בשנת 2010 היו לי דימומים במוח עקב מלפורמציה מולדת. לאחר מספר חודשים עברתי ניתוח בחו"ל שעצר את הדימומים. הניתוח בוצע לאחר שאיבדתי תחושה, תנועה וראיה בחצי גוף. עברתי חצי שנה של שיקום אינטנסיבי באשפוז, ואני ממשיך בטיפולים על מנת לשמר את רמת התפקוד שהשגתי. 

לשמחתי, הפגיעה הייתה בתפקוד הפיזי בלבד ולא ביכולות הקוגניטיביות שלי, מה שמאפשר לי להמשיך לקיים חיים "נורמליים". 

בגלל קרבתי לתחום הצילום והמחשוב נשאלתי על ידי חבר אם אני יכול לסרוק עבורו שקופיות. נוכחתי שאני יכול לבצע את העבודה למרות המגבלות הפיזיות שלי ומשם הדרך הייתה קצרה לעוד סריקות של תמונות, שקופיות ותשלילים ולהמרת קלטות. 

החלטתי להפוך את התחביב למקצוע שלי. למדתי את הנושא לעומקו, ביצעתי סקר שוק לגבי הציוד הקיים ורכשתי ציוד, חלקו בארץ וחלקו מחו"ל.

לאחר תקופת הרצה קצרה, בפינה בביתי, שבה סרקתי אלפי תמונות פרטיות, שקופיות משפחתיות, ארכיונים של קיבוצים, ועשרות אלבומי תמונות מכל הסוגים לחברים, הקמתי משרד שבו יש לי את התנאים האופטימליים כדי לעבוד. 


יתרון  גדול שיש לי על עוסקים אחרים בתחום, הינו שאני בעצמי העסק;
אני מבצע את העבודות, אני אחראי על האיכות, טיב העבודה והזמנים. כל קובץ שאני מוסר הוא קובץ שאני יצרתי.

אני מלווה אתכם ומייעץ לכם בכל שאלה והתלבטות ללא תשלום נוסף כדי שתוכלו להעביר את הסיפור שלכם לסיפור זמין שיעמוד בתהפוכות הזמן. 

כל לקוח מקבל אצלי תמיכה ללא תשלום בכל העניינים הטכניים: יעוץ טלפוני. יעוץ בבחירת הפורמט המתאים לכם. רכישה און ליין של מדיות (תשלום ע"י הלקוח). פתיחה של חשבון ענן וחשבון לאתרים לגיבוי בענן. פתיחת חשבונות באתרים של שיתוף תמונות ואלבומים. העלאת קבצים דיגיטלים לאתר שתבחרו. יצירת אלבומים דיגיטלים. הכנת דוא"ל עם קישור לצפיה בקבצים שלכם, מוכן לשליחה לכל מי שתרצו לשתף. 

 


בניית אתרים - טואול