סריקת שקופיות
פעם היה "ערב הקרנת שקופיות" להיט, היינו מתאספים לעיתים קרובות בחוג המשפחה או החברים, לצפות ולבלות. היום אין כבר מקרני שקופיות ואין סבלנות וכוח לארגן הקרנת שקופיות. השקופיות נשארות בתוך קופסא נשכחת עמוק בארון או בבוידם ואיש לא זוכר כלל מה מצולם בהן. 


הגיע הזמן להחזיר את השקופיות לחיים! 
כדי להחיות את השקופיות ולהבטיח נגישות אליהן כל מה שצריך לעשות הוא להביא אותן אלי. אני אסרוק אותן אחת אחת ואסדר אותן בתיקיות על פי בחירתכם. 

לאחר סריקת השקופיות נשאר רק ליהנות מהשקופיות הסרוקות בצפייה במחשב, על מסך, בטלוויזיה בטאבלט, או בטלפון חכם.
תוכלו לשלוח את התמונה לחברים או בני משפחה בדואר אלקטרוני. תוכלו ליצור אלבום תמונות דיגיטלי ולשלוח גם אותו בקלות, כדי שכולם ייהנו.

לצפות מחדש בשקופיות זה כמעט כמו לחיות מחדש את הזמנים היפים והרחוקים ההם ומובטחת לנו הנאה מירבית מהתמונות הניבטות אלינו וכמובן מהסיפורים והחוויות שגלומים בהן

הפרטים הטכניים:
את השקופיות פיתחו מעבדות מרכזיות גדולות ואיכותיות ולכן לרוב הן לא מאבדות את הצבע ושומרות על האיכות הגבוהה שאיפיינה אותן מלכתחילה.

אני סורק את השקופיות באיכות גבוהה של 1200 dpi. זוהי איכות גבוהה שמספיקה ליותר מצפייה במחשב או הדפסה על נייר. 
ניתן לסרוק באיכויות גבוהות יותר למי שצריך, כמו ארכיונים

כל לקוח מקבל אצלי תמיכה ללא תשלום בכל העניינים הטכניים: יעוץ טלפוני. יעוץ בבחירת הפורמט המתאים לכם. רכישה און ליין של מדיות (תשלום ע"י הלקוח). פתיחה של חשבון ענן וחשבון לאתרים לגיבוי בענן. פתיחת חשבונות באתרים של שיתוף תמונות ואלבומים. העלאת קבצים דיגיטלים לאתר שתבחרו. יצירת אלבומים דיגיטלים. הכנת דוא"ל עם קישור לצפיה בקבצים שלכם, מוכן לשליחה לכל מי שתרצו לשתף. 


בניית אתרים - טואול