סריקת תמונות ואלבומים

מי היה חושב לפני ארבעים שנים, כשהופיעו לראשונה אלבומי תמונות עם פסי דבק ודף שקוף שמגן על התמונות, שהאלבומים האלה לא ישמרו על התמונות ואיכותן תיפגע? 
היום, עם חלוף השנים, אי אפשר כבר לדפדף באלבומים וליהנות מהתמונות מכיוון שהאלבומים מתפרקים והתמונות נמצאות בעיצומו של תהליך בלאי בלתי הפיך. חלקן הצהיבו חלקן נשרו מהדפים וחלקן נדבקו לדף האלבום ותלישתן עלולה לקרוע אותן ולהשמידן.

יש פתרון לעצירת ההתדרדרות במצב התמונות, לשימור התמונות ואיכותן. הפתרון הוא להעביר אותן לעידן הדיגיטלי.

העבירו את התמונות אלי ואני אסרוק אותן בקפדנות לקבצים דיגיטליים אותם תוכלו לקבל על גבי דיסק, זיכרון נייד (דיסק און קי), כונן נייד, או כל מדיה אחרת שאתם תבחרו. כך 
תהפכו למנהלי ספריה דיגיטלית ותוכלו לצפות בתמונות במחשב, בטאבלט, או בטלפון החכם.  

נחמד גם להשתמש בקבצי התמונות לעיצוב והדפסת אלבום דיגיטלי ולחלוק אותו עם האנשים הקרובים לנו בלי לפגוי בתמונות או לאבד אותן.


אם התמונות נדבקו לדפי האלבום או שתרצו לשמר את ההערות שרשמתם ליד התמונות ניתן לסרוק כל עמוד בשלמותו ולצפות לאחר מכן בכל עמוד כמו שהיה באלבום המקורי. ניתן גם לסרוק את כל העמוד בשלמותו, כך שכאשר נצפה בתמונות נראה כל תמונה בגודל מסך מלא.

בכל מקרה התמונות יהיו מוגנות ומונצחות בקובץ הדיגיטלי להנאתכם ולהנאת הדורות הבאים.


הפרטים הטכניים:
התמונות שלכם ברובן הודפסו על נייר בכל מיני מכונות לפיתוח מהיר שחלקם נתנו עדיפות למהירות וחיסכון על פני האיכות וכתוצאה מכך לאחר מספר שנים התמונות איבדו את צבען.
אני סורק 
את התמונות המודפסות ב- 600 dpi -איכות גבוהה מאוד, שמשאירה אצלכם קובץ מתאים לכל צורך. 

במקרים חריגים, ניתן גם לסרוק ברזולוציה של עד 1200 dpi.


כל לקוח מקבל אצלי תמיכה ללא תשלום בכל העניינים הטכניים: יעוץ טלפוני. יעוץ בבחירת הפורמט המתאים לכם. רכישה און ליין של מדיות (תשלום ע"י הלקוח). פתיחה של חשבון ענן וחשבון לאתרים לגיבוי בענן. פתיחת חשבונות באתרים של שיתוף תמונות ואלבומים. העלאת קבצים דיגיטלים לאתר שתבחרו. יצירת אלבומים דיגיטלים. הכנת דוא"ל עם קישור לצפיה בקבצים שלכם, מוכן לשליחה לכל מי שתרצו לשתף. 


בניית אתרים - טואול